Hızlı ve Öfkeli 10

Fast and Farious 10 (Fast X)

Hızlı ve Öfkeli 10 (Fast X) filminin 19 Mayıs 2023 tarihinde seyirciyle buluşması planlanıyor. Aksiyon, macera ve suç kategorilerine giren yapım Hızlı ve Öfkeli 9’un devamı niteliğindedir. Filmin dili de İngilizcedir. Serinin 9. Filminde Dom büyük bir tehlikeyle karşı karşıyaydı ve bu tehlikenin ucu ailesine de dokunmaktadır. Dom’un tek amacı ise oğlu ve her şeyden çok sevdiği Brian’ı korumaktır. Sessiz sakin bir hayat sürme hayali olan Dom oğlu ve Letty ile birlikte gözlerden uzak bir yaşam sürmektedir. Tabii bu çok uzun sürmez. Eskilerden bir düşman Dom’u rahatsız etmeye başlar Dom’da bunun için ekibi tekrar bir araya getirir.

Büyük bir mücadele veren ekip yapımın 10 filminde yani Fast X’de de yarıda kalan mücadelelerine devam ediyorlar. Peki bu sefer ekip davayı kapatabilecek mi? Bu yolculukta neleri feda etmeleri gerekecek? Aksiyon ve macera dolu hikâyenin 10. filminde neler olacak? Hızlı ve Öfkeli serisinin Fast & Furious 10 filminde diğer filmlerden de tanıdığımız yüzler bizlere eşlik ediyor. Bu isimler Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı Vin Diesel, Game of Thrones dizisinde performans sergileyen Nathalie Emmanuel, Lost dizisinde yer alan ve yine Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızlarından Michelle Rodriguez, Dallas dizisinde oynayan Jordana Brewster, Tyrese Gibson, John Cena, Sung Kang ve Ludacris gibi ünlü isimler ve daha fazlasıdır.

Bu isimlere ek yapımda bize eşlik eden yeni isimler ise Captain Marvel ve Room filmlerinde yer alan Brie Larson, Aquaman ve Justice League filmlerinde yer alan Jason Momoa, Mad Max: Fury Road ve Pamuk Prenses ve Avcı filmlerinde yer alan Charlize Theron, 2023 yapımı The Suicide Squad filminde yer alan Daniela Melchior ve daha fazlasıdır. 4k filmin yönetmen koltuğunda oturan ismin diğer filmlerde de yönetmenlik yapmış olan Justin Lin olacağı söylentileri dolanmaktadır. Filmin senaryosunda yer alan isim ise önceki Hızlı ve Öfkeli filmlerinin senaryoları ile birlikte Knight Rider ve Taxi Brooklyn gibi filmlerin senaristliğini yapmış olan Gary Scott Thompson’dır.

02:20:50 2023 303 Görüntüleme

Background
  • MixdropTürkçe - 1080p
  • StreamvidTürkçe - 1080p
  • OkTürkçe - 1080p
<iframe width="560" height="315" src="https://erotikafilm.com/?trembed=1&#038;trid=343&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://erotikafilm.com/?trembed=2&#038;trid=343&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>